Novinky
Duben 20, 2010

Nové stránky o satelitní a pozemní technice

Společnost Fialanet spustila nové stránky spojené s digitálním příjmem, technikou, sestavami, televizí a informacemi ohledně této oblasti.

Duben 23, 2010

HDTV či SDTV ?

Ztrácíte se v pojmech HDTV či SDTV a chcete stručné a jasné vysvětlení ... Pak čtěte zde

Duben 23, 2010

Internetové připojení - Blanensko a okolí

Potřebujete kvalitní, rychlý a spolehlivý internet ... Pak přejdětě sem

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!
 

Digitální satelitní příjem

Co je satelitní sestava?

Nespornou výhodou koupí satelitní sestavy je možnost příjmu z hůře dostupných míst, kvalita obrazu, programová nabídka za jednorázový poplatek s možností její rozšíření o oblíbené programy, které nejsou součástí základní programové nabídky .

satelitni sestava prijimac kabel tv parabola

Standartní sestava se skládá z těchto komponent:
1) Televize - nebývá zahrnuta
2) Satelitní přijímač s dekódovací kartou
3) Parabola (parabolická anténa) - signál veden koaxialním kabelem
4) Kabel z přijímače do televize - pro kvalitní obraz je to tzv. HDMI kabel

K čemu dekódovací kartu?

Příjem programů (české a slovenské) ze satelitu ASTRA 23,5°E

Příjem digitálního signálu ze satelitu ASTRA - parabola pozice 23,5° E

Zákazníkům nabízíme satelitní dekódovací kartu Skylink Standart, ve které jsou bezplatně dostupné po jednorázovém zaplacení české programy: ČT1, ČT2, TV Nova, Nova Cinema, Prima, Prima Cool, TV Barrandov, ČT4 Sport, ČT 24, Z1, TV Noe, Public TV, Óčko TV a slovenské programy STV1, STV2, STV3, Markíza, TV JOJ, JOJ Plus, DOMA a TA3. Tato karta je vhodná pro SDTV sestavy, které mají nižší rozlišení obrazu.


dekodovaci karta skylink standart

K dekódovací kartě Skylink Standart navíc zdarma na dva měsíce předplatné balíčku MULTI a programů HBO a Cinemax na 2 měsíce ZDARMA.


K dekódovací kartě Skylink HD navíc programy ČT HD a TV Nova HD zdarma na dva měsíce předplatné balíčku MULTI, balíčku HD PLUS a programu HBO HD, HBO a Cinemax na 2 měsíce ZDARMA.


Příjem programů (české a slovenské) ze satelitu ASTRA 19,2°E

Příjem digitálního signálu ze satelitu ASTRA - parabola pozice 23,5° E a pozice 19,2° E

Vzhledem k dosupnosti dalších programů ze satelitu ASTRA 19,2°E dodáváme k českým a slovenským programům bezplatný příjem a to zcela zdarma bez placení dalších poplatků programy v cizích jazycích jako jsou: Eins Extra,Festival, Plus, ARTE Deutsch, Astra HD, Anixe HD, Canal+ Spain HD, Arte HD, ARD/ZDF HD, CanalSat promo, CNBC Europe, BBC World News, CNN International Europe, ARD Das Erste, ZDF, RTL Deutschland, VOX, Eurosport Germany, MTV Österreich, Deluxe Music, Sport 1 Germany a jiné cca 300 programů.


Využiji HD rozlišení ?

Pokud vlastníte LCD či plasmovou televizi, pak je vhodné zvolit dekódovací kartu Skylink HD která má navíc programy ČT1 HD a Nova HD ve vysokém rozlišení. Velké akce, události, seriály, filmy nebo sportovní přenosy či jiné jsou již dnes standartně vysílaný právě v tomto vysokém rozlišení HDTV.


Veškeré satelitní sestavy dodáváme od renomovaných firem s plnou zárukou a servisem. Instalaci zařízení provádíme nejčastěji v okresech Blansko, Prostějov, Vyškov, Brno a to po dohodě a konzultaci se zákazníkem. Pro kvalitní HDTV zobrazení digitálního signálu doporučejem satelitní digitální přijímače od společnosti Vantage nebo Topfield, Mascom či Technisat. V nabídce pro satelitní příjem máme více přijímačů od různých firem, vždy záleží na dohodě se zákazníkem.

Kontaktní informace
  • Antonín Fiala
  • Rozstání 175
  • Mobil 02: +420 606 569 648
  • Mobil Vodafone: +420 737 090 035
  • VoIP: +420 587 571 031
  • E-mail: antonin.fiala@seznam.cz
  • IČO: 88678245
Satelitní sestavy
satelitní digitální příjem  motor a natáčení

Satelitní sestava HDTV s možností příjmů tísíců programů z více satelitů s motorovým natáčením paraboly a včetně příjmu českých HD a slovenských programů - Karta Skylink Standard HD.

základní sestava pro satelitní digitální příjem

Satelitní sestava HDTV pro programový HD příjem českých a slovenských stanic - Karta Skylink Standard HD ze satelitu Astra 23,5° E a stovek zahraničních programů ze satelitu Astra 19,2° E.

základní sestava pro satelitní digitální příjem
Satelitní sestava SDTV pro programový příjem českých a slovenských stanic - Karta Skylink Standard ze satelitu Astra 23,5° E a stovek dalších zahraničních programů ze satelitu Astra 19,2° E.